Şifremi Gönder

 • Bizi Arayın

  0850 885 08 18

 • Villa adıyla ara…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages

HAKKIMIZDA

Villa Dünyam ile

Binlerce Villa senin...

Villa Dünyam, yazlık ihtiyacınızı güvenli ve hızlı bir şekilde gidermeyi amaçlar. Sizler için oluşturduğu özel kategorilerde yüzlerce seçilmiş villayı bir araya getirir. Bazen lüks bir tatil plânında bazen de balayı tatili gibi hassas bir plânda ihtiyaçlarınıza uygun en doğru villayı bulmanızı sağlar.

Tamamen kurumsal, sözleşmeli ve yasalara uygun bir sistem dahilinde villa/yazlık kiralamanızı sağlayan Villa Dünyam’da güvende olursunuz. Tek tek ev sahipleri ve firmalar ile iletişime geçmek, hangisi güvenilir? Gibi onlarca soru arasında kaybolmak ya da hangi villa bana daha uygun? Gibi ikilemlerde kalmak yerine tek bir ekrandan en doğru villayı bulur, en profesyonel desteği alır, dakikalar içerisinde kiralarsınız. Üstelik sadece kiralama değil kiralama sonrası desteklerimiz sayesinde de sorunsuz bir villa tatili / konaklaması yapma şansı bulursunuz.

Her biri özel havuzlu olan, havuzu ve diğer kullanım alanları sadece size ait olan villalarda güvenli bir tatil deneyimi yaşamak için sizler de hemen Villa Dünyam’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ekibimizle Tanışın

Can

Genel Müdür

Tuğba

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Berat

IT Müdürü
Geri
WhatsApp
Çağrı Merkezi
Canlı Destek