Şifremi Gönder

 • Destek: info@villadunyam.com

 • Villa adıyla ara…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content

Villa Dünyam

Onaylı Misafir Yorumları

7 Misafir Deneyimi: “Villa Dünyam Yorumları

 • Tarih: 6 Aralık 2020

  Özellikle Tuğba hanıma çok teşekkürr ediyorum. Onun önerisiylee bu villada kaldıkk. Her şey çok güzeldi ama o kapalı havuzz odası süperdi.. Hamam, sauna falan yapan kimsee çok işlevsel yapmış çocuklarr için mükemmell oldu.

  Reply
 • Tarih: 6 Aralık 2020

  Hiçbirşey olmasa bile oturun manzaraya karşı çayınızı yudumlayın gene keyif alırsınız mükemmel bir konuma sahip manzara olarak. Sadece havuz terası havuz falan bize biraz küçük gibi geldi. Onun dışında zaten yeni yapıldığında konakladık gayet yeterliydi. Keşke havuz az daha büyük olsa bee süper olurdu. Teşekkürlerr bu arada ev sahibine.

  Reply
 • Tarih: 2 Mayıs 2021

  11 ayda bir kapora gönderdim ve tefalarca rica etim onay belgezi icin ilk baslarda cok doluyus dönüs salanacak dendi ve simdi hic bir türlü dönüs salanmiyor ve üstelik burdaki diyer bir Telefon nummarasina ulastim ordaki kisi de küstahca oldu bütün calisanlar isini gücünü biraksin sizin icin ugrassin SAKIN GÜVENIP PARA YOLLAMAYIN

  Reply
 • Tarih: 2 Mayıs 2021

  Sikayet etmek istemedim hic benlik bir sey deyildir yorum yapmak ama 3 cocugum var ve o paralar kolay kazanilmiyor ilk pasta para yadana kadar dk basi arandim cok iyi ilkilenildi yazdiklarimi okumalarina ragmen geri dönüs saglanmadi hakkimi ariycam olayi Burda birakmicam

  Reply
 • Tarih: 2 Mayıs 2021

  Tamamen dolandirici sayfasidir

  Reply
 • Tarih: 2 Mayıs 2021

  Irtibahat edmeyin

  Reply
 • Tarih: 9 Temmuz 2021

  Şubat ayında eylül ayı için kiralama yaptım. Fakat şuan da hiç bir şekilde iletişim kuramıyorum. görüşmüş olduğum numaralardan sadece bir tanesi mesajlarımı gördü ismimi sordu sonra oda cevap vermedi. Şuan da kiralama tarihlerim geldiği zaman kiminle ve nasıl iletişime geceğim bilmiyorum. İnşAllah dolandırılmamışımdır.

  Reply

Deneyiminizi Paylaşın

E-posta adresiniz gizli tutulur, paylaşılmaz.

Gerçek Deneyimler

Tamamı gerçek kullanıcılar tarafından yazılmış, villalarda yapılan konaklamalara ait paylaşımlar.

Özgür Paylaşım

Firmamız ve sitemiz hakkında ki düşüncelerinizi de bu alandan kullanıcılar ile özgürce paylaşabilirsiniz.

İyi bir konaklama deneyimi için;

Sorunsuz bir deneyim akışı sağlıyoruz.